Ιωνικός - Ατρόμητος 2-0: Προβάδισμα «ασφαλείας» με Λένις για τους Νικαιώτες! (video)

Ο Ιωνικός διπλασιάζει τα τέρματά του απέναντι στον Ατρόμητο με τον Λένις, που βρήκε δίχτυα στο 39' και έγραψε το 2-0 για την ομάδα του, επτά λεπτά μετά το φοβερό γκολ του Κάνιας!
Ο Κάνιας άνοιξε τον «δρόμο», ο Λένις ήρθε για να δώσει προβάδισμα «ασφαλείας» στον Ιωνικό, πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου της αναμέτρησης με τον Ατρόμητο!

Μετά από εκτέλεση φάουλ, ο Μύγας έστρωσε την μπάλα με κεφαλιά στον Λένις, αλλά αντί για αυτόν, την βρήκε ο Σάλομον και της έδωσε πορεία προς τα δίχτυα. Ο Γιαννιώτης απομάκρυνε αρχικά, αλλά ο μεσοεπιθετικός των Νικαιωτών πήρε το... ριμπάουντ και έγραψε το 2-0 για την ομάδα του στο 39'!