TV or not TV

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (18/12)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (18/12)
Το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (18/12).

Το ντέρμπι παραμονής ανάμεσα στον Παναιτωλικό και τον Ατρόμητο, με το οποίο ανοίγει η αυλαία της 15ης αγωνιστικής της Super League, οι αγώνες για την Βasket League, o τελικός του Ευρωπαϊκού Σούπερ Καπ πόλο γυναικών ανάμεσα στον Ολυμπιακό και την Κίνεφ και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

 

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις:

10:20 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο Ράμσαου | Άνδρες Σκι

11:15 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Βαλ ντ’Ιζέρ | Γυναίκες Σκι

12:20 Eurosport 2 Σκι ανώμαλου δρόμου Δρέσδη | Άνδρες και Γυναίκες Σκι

12:30 ΕΡΤ3 Διομήδης Άργους – ΑΕΚ Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

12:45 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Βαλ Γκαρντένα | Ανδρες Σκι

14:00 Eurosport 1 Λε Γκραν Μπορνάν | Γυναίκες Δίαθλο

14:00 Novasports 6HD Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων – βόλεϊ γυναικών

14:30 Novasports 2HD Μίντλεσμπρο – Μπόρνμουθ EFL Championship

14:45 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός Β Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο Ράμσαου | Άνδρες Σκι

14:50 Eurosport 2 Ελεύθερο σκι Αλπ Ντ’ Ουέζ | Ανδρες και Γυναίκες Σκι

15:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νίζνι Νόβγκοροντ – Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League Μπάσκετ

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Mubadala World Tennis Championship 2021 Σαποβάλοφ-Nαδάλ 3η θέση ανδρών Τένις

15:00 Novasports 1HD Βαγιεκάνο – Αλαβές La Liga Ποδόσφαιρο

15:50 Eurosport 1 Λε Γκραν Μπορνάν | Ανδρες Σκι

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

16:15 Eurosport 2 Leeuwarden Κέρλινγκ

16:30 Novasports Start Μπόχουμ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Γκρόιτερ Φιρτ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Χόφενχαϊμ – Γκλάντμπαχ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μάντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 2HD Λειψία – Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:45 Eurosport 1 Άλμα με σκι Ενγκελμπεργκ | Άνδρες Σκι

17:00 ΕΡΤ3 Βέροια – Πανσερραϊκός Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Mubadala World Tennis Championship 2021  Μάρεϊ-Ρούμπλεφ Τελικός ανδρών Τένις

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Μπέρνλι Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports News Νότιγχαμ Φόρεστ – Χαλ EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 4 Απόλλων Πάτρας – Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:15 Novasports 1HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 Novasports 6 HD Β’ ημιτελικός Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων – βόλεϊ γυναικών

18:30 ONE Channel Ολυμπιακός – Κίνεφ Ευρωπαϊκό Σούπερ Καπ Γυναικών Πόλο

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντιτρόιτ Πίστονς – Χιούστον Ρόκετς NBA Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπολόνια – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λιντς – Άρσεναλ Premier League Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Παναιτωλικός – Ατρόμητος Αθηνών Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Χέρτα – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD Λιλ – Οσέρ Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Μπαρτσελόνα – Ελτσε La Liga Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 2 Κορτίνα ντ’ Αμπρέτσο | Άνδρες και Γυναίκες Σνόουμπορντ

20:00 ΕΡΤ3 Λαύριο – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

20:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο Γκραν Πρι Σνούκερ

21:30 Novasports 3HD Αμβούργο – Σάλκε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Μάλαγα – Μπανταλόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Κάλιαρι – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Ρεν – Λοριάν Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Σεβίλλη – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ζιλ Βισέντε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal  Ποδόσφαιρο

www.bnsports.gr 

Ρoή Ειδήσεων

Δείτε επίσης