«Καυτός» Πόνσε, τα 903' με την ΑΕΚ, έγιναν ένα... τέταρτο στο Περιστέρι! (video)

Ο Πόνσε απέναντι στον Ατρόμητο, θυμίζει στους φίλους της ΑΕΚ τι μπορεί να κάνει μπροστά από την αντίπαλη εστία, σκοράροντας και το δεύτερο γκολ της Ένωσης.

Η ΑΕΚ βγάζει… φωτιές στο Περιστέρι, με τον Ατρόμητο να μένει από το 15ο λεπτό πίσω στο σκορ, με δύο γκολ στην… πλάτη, για την 19η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Ο Γκατσίνοβιτς έκανε μία υπέροχη κίνηση από τα αριστερά και με πάσα, πάρε βάλε στον Αργεντινό, ο Πόνσε δεν αστόχησε για το 2-0.

Μέσα σε 15 αγωνιστικά λεπτά ο Έκι κατάφερε να σκοράρει όσα γκολ είχε στα 903 λεπτά που αγωνίστηκε μέσα στην σεζόν.