![Οδοιπορικό της Μπράιτον στην Αθήνα: Παρθενώνας, Καλλιμάρμαρο και γωνιές γεμάτες ΑΕΚ!](https://www.bnsports.gr/media/k2/items/cache/f663735967e842a5751e1140541d8354_XL.jpg)
Μίνι-αφιέρωμα στην Αθήνα από την Μπράιτον, με αφορμή το αποψινό της ματς (30/11, 19:45) απέναντι στην ΑΕΚ και την πρώτη της επίσκεψη στην Ελλάδα.
Ένα πολύ όμορφο tour στην Αθήνα έκανε η Μπράιτον. Σε συνεργασία με τη σελίδα Copa 90, δημοσίευσε στα social media της, μερικές φωτογραφίες από την πρωτεύουσα της χώρας μας.
Μέσα σε αυτές, υπήρξαν, προφανώς, τα γνωστότερα αξιοθέατα, όπως ο Παρθενώνας και το Καλλιμάρμαρο, αλλά και αρκετές «κιτρινόμαυρες» γωνιές, αφιερωμένες στην ΑΕΚ.
Δείτε τη σχετική ανάρτηση:
www.bnsports.gr
Μέσα σε αυτές, υπήρξαν, προφανώς, τα γνωστότερα αξιοθέατα, όπως ο Παρθενώνας και το Καλλιμάρμαρο, αλλά και αρκετές «κιτρινόμαυρες» γωνιές, αφιερωμένες στην ΑΕΚ.
Δείτε τη σχετική ανάρτηση:
www.bnsports.gr