Η μέρα που ο Δουβίκας δεν θα ξεχάσει ποτέ: Πρώτο γκολ με τη Θέλτα κόντρα στην Μπαρτσελόνα! (video)

Ο Τάσος Δουβίκας σκοράρει απέναντι στην Μπαρτσελόνα και το 2-0 στο «Ολυμπιακό Στάδιο» είναι γεγονός, σε μία στιγμή που ο Έλληνας επιθετικός δεν θα λησμονήσει ποτέ!

Τρομερή στιγμή για τον Τάσο Δουβίκα, ο οποίος πέρασε ως αλλαγή στο ματς της Θέλτα με την Μπαρτσελόνα στο 66ο λεπτό, με την ομάδα του να προηγείται με 1-0 και 10 λεπτά αργότερα, σκόραρε για πρώτη φορά επί ισπανικού εδάφους.

Μετουσίωσε σε γκολ την ασίστ του Άσπας, η Θέλτα έκανε το 2-0 στο «Ολυμπιακό Στάδιο» και όλα δείχνουν πως οδεύουμε στο τρίτο «διπλό» της ομάδας του στην εν λόγω έδρα, την τελευταία δεκαετία. Και πρωταγωνιστής είναι ο Έλληνας φορ, στην τρίτη του συμμετοχή στην Ισπανία!