![O Ελ Αραμπί βρέθηκε στον αγώνα των Χιτ με τους Σέλτικς!](https://www.bnsports.gr/media/k2/items/cache/44a0a333a7da0a83c02c32d00a17f3b1_XL.jpg)
Ο Γιουσέφ Ελ Αραμπί βρέθηκε στο Μαϊάμι και παρακολούθησε το Game 5 των Χιτ με τους Σέλτικς, ποστάροντας κάποια stories στο instagram.
Με τον Γιουσέφ Ελ Αραμπί στις κερκίδες έγινε ο αγώνας των Χιτ με τους Σέλτικς για το Game 5 για τη σειρά των τελικών της Ανατολής. Ο άσος του Ολυμπιακού βρέθηκε στο Μαϊάμι και είδε από κοντά την επικράτηση της ομάδας του Τζέισον Τέιτουμ, η οποία έκανε το 3-2 στις νίκες.
Ο Μαροκινός επιθετικός ανέβασε κάποια stories στο Instagram ενώ δεν ξέχασε να κάνει tag τον συμπάικτη του, Κώστα Φορτούνη, ο οποίος ως γνωστόν είναι λάτρης του NBA.
![333_2_1.jpg](images\333_2_1.jpg)
![555_2.jpg](images\555_2.jpg)
www.bnsports.gr
Ο Μαροκινός επιθετικός ανέβασε κάποια stories στο Instagram ενώ δεν ξέχασε να κάνει tag τον συμπάικτη του, Κώστα Φορτούνη, ο οποίος ως γνωστόν είναι λάτρης του NBA.
![333_2_1.jpg](images\333_2_1.jpg)
![555_2.jpg](images\555_2.jpg)
www.bnsports.gr