«Απίστευτο!»: Οπαδοί της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ επέστρεψαν... τρέχοντας στο Wembley, λόγω VAR! (video)

Απογοήτευση ημίχρονο, πίστη... τελικό! Δείτε το επικό σκηνικό που κατέγραψαν οι κάμερες έξω από το Wembley, κατά τη διάρκεια της παράτασης στο Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Κόβεντρι!

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έφτασε μία... ανάσα από ένα «κάζο» μεγατόνων. Προηγήθηκε με σκορ 3-0 στον ημιτελικό του FA Cup, απέναντι στην Κόβεντρι, αλλά ισοφαρίστηκε μέσα σε 30' και το ματς πήγε στην παράταση!

Εκεί, στα τελευταία δευτερόλεπτα του 2ου ημιχρόνου της, δέχθηκε και τέταρτο γκολ! Πολλοί φίλοι της άρχισαν να αποχωρούν από το στάδιο, αλλά ύστερα από παρέμβαση του VAR, το γκολ ακυρώθηκε! Και τι έκαναν οι οπαδοί της; Επέστρεψαν στις θέσεις τους τρέχοντας!

Το συγκεκριμένο βίντεο έγινε viral, όπως αναμενόταν. Και στο φινάλε, οι συγκεκριμένοι φίλοι της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ είδαν την ομάδα τους να παίρνει το εισιτήριο για τον μεγάλο τελικό, απέναντι στη συμπολίτισσα, Σίτι.