Τι να του πουν τα χρόνια; Δύο γκολ σε τρία λεπτά από τον Κριστιάνο, σε ματς που έφτασε στο χατ-τρικ! (video)

Απίθανος Κριστιάνο Ρονάλντο, που έφτασε σε χατ-τρικ, πετυχαίνοντας μάλιστα δύο γκολ, μέσα σε μόλις τρία λεπτά!

Απέδειξε για άλλη μια φορά, πως το γκολ «κυλά» στο… αίμα του. Ο Κριστιάνο Ρονάλντο ήταν ο απόλυτος πρωταγωνιστής στη νίκη της Αλ Νασρ με 5-1 (30/03) κόντρα στην Αλ Ταέ, καθώς σημείωσε τα τρία από τα τέρματα της ομάδας του.

Μάλιστα, φρόντισε ώστε να… εκτελέσει εις διπλούν τον αντίπαλο γκολκίπερ, μέσα σε μόλις τρία λεπτά! Βρήκε δίχτυα στο 65’ και στο 68’, για να ολοκληρώσει το χατ-τρικ, στο 87ο λεπτό της αναμέτρησης.

Τι κι αν είναι 39 ετών; Η ηλικία, όπως αποδεικνύει ο Πορτογάλος σούπερ σταρ, είναι απλώς ένας αριθμός!