Αυτή είναι… μία κανονική Μπάγερν: Σκορ πρόκρισης σε 45 λεπτά, «γκολάρα» ο Μίλερ! (video)

Διώχνει το άγχος από την Μπάγερν Μονάχου ο Χάρι Κέιν, ανοίγει το σκορ στο 39ο λεπτό και «ισοφαρίζει» το σκορ του πρώτου παιχνιδιού, απέναντι στη Λάτσιο! Έξι λεπτά μετά, όλα έχουν ανατραπεί…

Ιδανικά φαίνεται πως ολοκληρώνει το πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης απέναντι στη Λάτσιο η Μπάγερν Μονάχου, η οποία προηγείται από το 39ο λεπτό.

Σκόρερ και πάλι ο Χάρι Κέιν, ο οποίος μπήκε στην πορεία της μπάλας και άνοιξε το σκορ για τους Βαυαρούς. Ισοφάρισαν το σκορ του πρώτου ματς.

Όσο για τον Άγγλο επιθετικό; Μετρά πλέον πέντε γκολ στον θεσμό, είναι πρώτος σκόρερ του Champions League μαζί με… έξι παίκτες ακόμη!

Πέντε λεπτά μετά, ήρθε και το 2-0. Σκόρερ ο Μίλερ, ο οποίος δίνει σκορ πρόκρισης στην Μπάγερν Μονάχου!