«Πώς γίνεται να μην αποβάλλεται ο Καζεμίρο;» - Η φάση που «ξεσήκωσε» διαμαρτυρίες στο Λούτον – Γιουνάιτεντ! (video)

«Χαμός» στην αναμέτρηση της Λούτον με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, με αφορμή την στιγμή του 38ου λεπτού, με πρωταγωνιστή τον Καζεμίρο!

Τρομερές συζητήσεις τη δεδομένη χρονική στιγμή στο Twitter, αναφορικά με την αναμέτρηση της Λούτον με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και όσα έλαβαν χώρα στο 38ο λεπτό της συνάντησης.

Διότι με το σκορ στο 2-1, ο Καζεμίρο αποφάσισε να μπει στη διαδικασία να προβεί σε ένα ακόμη σκληρό μαρκάρισμα. Ένα μαρκάρισμα στον χώρο του κέντρου, που θα μπορούσε να του επιφέρει την αποβολή, αλλά ο διαιτητής επέλεξε να μην του δείξει ακόμη μία κίτρινη.

Φαντάζει… τυχερός ο Βραζιλιάνος, έξαλλοι οι φίλοι των γηπεδούχων, που θεωρούν πως ευνοείται η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ!