Μάντσεστερ Σίτι – Γουότφορντ 2-1: Δεύτερο γκολ ο Ζεσούς, μειώνουν άμεσα οι φιλοξενούμενοι! (video)

Τα θεμέλια για μία ακόμη νίκη στην Premier League  φάνηκε πως βάζει από το 20ο λεπτό η Μάντσεστερ Σίτι, η οποία προηγήθηκε με 2-0 της Γουότφορντ, χάρη και στο δεύτερο γκολ του Γκαμπριέλ Ζεσούς, αλλά είδε τους φιλοξενούμενους να σκοράρουν στην πρώτη τους τελική στο ματς!

Την υπόθεση – νίκη φαίνεται πως επιχειρεί να ξεκαθαρίσει από νωρίς απέναντι στην Γουότφορντ η Μάντσεστερ Σίτι, η οποία πέτυχε και δεύτερο γκολ με τον Ζεσούς, στο 21ο λεπτό της συνάντησης.

Αυτή την φορά, η σέντρα του Ντε Μπρόινε ήταν καταπληκτική και ο Βραζιλιάνος σέντερ φορ βρέθηκε εκεί που έπρεπε για να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα!

Ωστόσο, οι φιλοξενούμενοι βρήκαν απάντηση και μείωσαν με την συμπλήρωση μισής ώρας, με τον Καμαρά να μετουσιώσει σε γκολ την πρώτη τους τελική στο ματς!