Ζενίτ – Μπέτις 2-3: Τρελά πράγματα στη Ρωσία και εκ νέου προβάδισμα για τους Ισπανούς! (video)

Το ματς της χρονιάς πραγματοποιείται στην Αγία Πετρούπολη, με την Μπέτις να απαντάει στην ανατροπή της Ζενίτ και πριν το ημίχρονο, να είναι μπροστά στο σκορ με 3-2!

Απίθανα πράγματα συμβαίνουν στη Ρωσία. Μπορεί το Ζενίτ-Μπέτις να μην γέμιζε το μάτι αλλά το πρώτο ημίχρονο, είναι διαφήμιση για το ποδόσφαιρο.

Τι και αν οι Ρώσοι έφτασαν στην ανατροπή από 0-2 σε 2-2; Οι φιλοξενούμενοι είχαν την απάντησή τους, με τον Αντρές Κουαδράδο. Ο 35χρονος μέσος εκμεταλλεύτηκε την ασίστ του Αιτόρ Ρουιμπάλ και έκανε το 3-2 για τον ισπανικό σύλλογο στο 41ο λεπτό.