Ίντερ - Νάπολι 1-1: Ο Τσαλχάνογλου απαντά στην γκολάρα του Ζιελίνσκι, από την «άσπρη βούλα»! (video)

Νάπολι και Ίντερ ξεκίνησαν δυναμικά το ντέρμπι της 13ης αγωνιστικής στη Serie A, αφού μόλις στο 24ο λεπτό έχουν σκοράρει αμφότερες! Ο Ζιελίνσκι άνοιξε το γκολ με υπέροχο σουτ στο 17' για να ισοφαρίσει ο Τσαλχάνογλου επτά λεπτά αργότερα από την «άσπρη βούλα».
Η Νάπολι πήρε κεφάλι στο σκορ απέναντι στην Ίντερ μόλις στο 17' αλλά ο Τσαλχάνογλου απαντά επτά λεπτά αργότερα!

Ο Πιοτρ Ζιελίνσκι έγραψε το 1-0 με υπέροχο σουτ, αλλά ο Τούρκος μεσοεπιθετικός ισοφάρισε στο 24ο λεπτό με εύστοχη εκτέλεση από τα έντεκα βήματα!