Betpost

Ο Τσιτσιπάς επιστρέφει στο… αγαπημένο του τουρνουά και «πληρώνει» στο Pamestoixima!

Διαβάστε την πρόταση του BN Sports, για τον αγώνα του Στέφανου Τσιτσιπά με τον Λάζλο Ντζέρε στο Μόντε Κάρλο.

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς ξεκινά τις υποχρεώσεις του στο αγαπημένο του «100άρι» τουρνουά του Μόντε Κάρλο, στο οποίο είναι πάντα εξαιρετικός, και το έχει κατακτήσει δύο φορές (2021, 2022). Αντίπαλός του ο Λάζλο Ντζέρε, κόντρα στον οποίο ο Τσιτσιπάς μετράει τέσσερις νίκες σε ισάριθμες συναντήσεις τους, στις οποίες έχει απωλέσει μόνο ένα σετ.

Η ικανότητά του στα συγκεκριμένα κορτ, σε συνδυασμό με τη θετική του παράδοση απέναντι στον Ντζέρε, προδιαθέτουν για μια νίκη χωρίς ιδιαίτερες δυσκολίες, με το 2-0 στα σετ να δίνεται σε απόδοση 1.75 στο pamestoixima.gr.

Η ακριβής ώρα έναρξης του παιχνιδιού είναι άγνωστη, καθώς επηρεάζεται από τους προηγούμενους αγώνες, αλλά θα είναι από τις 15:00 και έπειτα.

Η πρόταση του BN Sports:

(07/04) Στέφανος Τσιτσιπάς – Λάζλο Ντζέρε: Ακριβές Σκορ Σετ: 2-0, σε απόδοση 1.75 στο pamestoixima.gr.