Betpost

Γκολ από… νωρίς στο Περιστέρι, για το 2.47 στο pamestoixima.gr

Διαβάστε την πρόταση του BN Sports, για την αναμέτρηση του Ατρομήτου με τον ΠΑΟΚ (04/02, 20:30), στην 21η αγωνιστική της Super League.

Επικίνδυνη έξοδο επιφυλάσσει η 21η αγωνιστική της Stoiximan Super League για τον ΠΑΟΚ.

Οι Θεσσαλονικείς δοκιμάζονται στο Περιστέρι, με αντίπαλο τον Ατρόμητο (04/02, 20:30) και θέλουν να συνεχίσουν νικηφόρα, προκειμένου να παραμείνουν στην κορυφή της βαθμολογίας.

Το σύνολο του Ραζβάν Λουτσέσκου φέτος έχει αποδείξει πως μπορεί να βρει δίχτυα, με κάθε πιθανό τρόπο. Μέχρι στιγμής στο ελληνικό πρωτάθλημα έχει σκοράρει 55 φορές.

Οι Περιστεριώτες δύσκολα θα καταφέρουν να του βάλουν σοβαρά εμπόδια. Πιστεύουμε ότι το παιχνίδι θα έχει γκολ και μάλιστα από νωρίς.

Έτσι, θα πάμε με το over 1,5 τέρματα στο πρώτο ημίχρονο, το οποίο θα βρούμε σε απόδοση 2.47 από το pamestoixima.gr.

Η πρόταση του BN Sports:

(04/02, 20:30) Ατρόμητος – ΠΑΟΚ over 1,5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο σε απόδοση 2.47 από το pamestoixima.gr