Betpost

Ποντάρισμα τριπλασιασμού σε Μπαρτσελόνα και Άρσεναλ από τη Novibet!

Αγωνιστική δράση στη φάση των προημιτελικών του UEFA Champions League γυναικών, με στοιχηματικό ενδιαφέρον στη Novibet.

Η Μπαρτσελόνα υποδέχεται τη Ρόμα, στον επαναληπτικό του 1-0 της Ρώμης. Οι «μπλαουγκράνα» είναι ασταμάτητες, μετρούν 23 νίκες σε 23 ματς τη φετινή σεζόν στο ισπανικό πρωτάθλημα και μοιάζουν ξεκάθαρο φαβορί. Θα μπουν δυνατά στον αγώνα για να «κλειδώσουν» τη νίκη – πρόκριση από νωρίς. Οι αποδόσεις υπέρ των Καταλανών κινούνται σχετικά χαμηλά, οπότε θα επιλέξουμε το over 1,5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο, που προσφέρεται σε απόδοση 1,78 από τη Novibet.

Στην άλλη αναμέτρηση της προημιτελικής φάσης, Άρσεναλ και Μπάγερν Μονάχου αναμένεται να δώσουν σκληρή μάχη. Οι Γερμανίδες, έχουν προβάδισμα μετά το 1-0 του Μόναχου , όμως η Άρσεναλ βρίσκεται σε καλή αγωνιστική κατάσταση, έχοντας τέσσερις νίκες στα τελευταία πέντε ματς σε όλες τις διοργανώσεις.  Αξίζει ο άσσος, που δίνεται σε απόδοση 1,88 από τη Novibet.

Οι προτάσεις του BN Sports:

(19:45) Μπαρτσελόνα Γ. – Ρόμα Γ. over 1,5 goal στο Α’ ημίχρονο, σε απόδοση 1,78 από τη Novibet

(22:00) Άρσεναλ Γ. – Μπάγερν Μονάχου Γ. 1, σε απόδοση 1,88 από τη Novibet