World Sports

ΣΕΓΑΣ: Διευρυμένη πρόταση της ΕΠΥΑ για προεθνικές και κατηγορία στήριξης

ΣΕΓΑΣ: Διευρυμένη πρόταση της ΕΠΥΑ για προεθνικές και κατηγορία στήριξης
Διευρυμένη είναι η πρόταση της Επιτροπής Υψηλού Αθλητισμού για την ένταξη αθλητών και αθλητριών στις προεθνικές Ομάδες Κ20 και Κ18 της επόμενης χρονιάς.

Η πρόταση που συζητήθηκε στη διάρκεια της σημερινής συνεδρίασης της Επιτροπής Υψηλού Αθλητισμού, και θα κατατεθεί προς έγκριση στο επόμενο Διοικητικό Συμβούλιο, στοχεύει στην επιβράβευση αθλητών και αθλητριών των συγκεκριμένων κατηγοριών και βασίζεται σε δύο κριτήρια. Οι αθλητές της κατηγορίας Κ18 για να ενταχθούν στην αντίστοιχη κατηγορία θα πρέπει να έχουν πετύχει τα όρια της EA του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Κ18 του 2021 και αντίστοιχα του Κ20, να έχουν σημειώσει το 2021 τα όρια της ΕΑ για το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ20 του 2021. Επιπλέον, όσοι αθλητές είναι γεννημένοι το 2004 και πέτυχαν τα όρια της ΕΑ για το Ριέτι, επίσης εντάσσονται στην προεθνική Κ20.

Παράλληλα, η επιτροπή αναγνωρίζοντας τις δυσκολίες που προέκυψαν τα τελευταία χρόνια λόγω της πανδημίας επέλεξε να εντάξει στις δύο κατηγορίες και αθλητές και αθλήτριες που, δεν πληρούν το παραπάνω κριτήριο, ωστόσο, θεωρεί πως έχουν τα εφόδια όχι μόνο να πετύχουν τους αγωνιστικούς στόχους της επόμενης σεζόν, αλλά να βρεθούν σε υψηλό επίπεδο τα επόμενα χρόνια.

Με γνώμονα τη στήριξη όσο το δυνατόν περισσότερων αθλητών και αθλητριών κατατέθηκε η πρόταση για την ένταξη στην Κατηγορία Στήριξης της επόμενης χρονιάς. Συνολικά 94 αθλητές και αθλήτριες προτάθηκαν για τη συγκεκριμένη κατηγορία, πολλοί από αυτούς αποτελούν μονάδες της πρώτης γραμμής του ελληνικού στίβου, που ωστόσο για διάφορους λόγους δεν μπόρεσαν να πετύχουν κάποιο από τα κριτήρια των τεσσάρων βασικών κατηγοριών. Η Ομοσπονδία με την κατηγορία στήριξης δίνει την ευκαιρία στους αθλητές και τις αθλήτριες που την πλαισιώνουν να συνεχίσουν απρόσκοπτα την προετοιμασία τους για την επόμενη χρονιά.

Η πρόταση της ΕΠΥΑ για την κατηγορία Στήριξης

Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2021 ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣ
1 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ  5000Μ ΖΩΡΖΟΣ Γ. 17.14.95 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΣ 3000Μ ΠΟΣΟΝΙΔΗΣ Μ. 8.22.04 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
3 ΣΚΟΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ ΣΙΟΥΝΤΡΗΣ Θ. 7.42 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΑΝΝΙΒΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΔΟΝΔΩΡΟΣ Γ. 18.02 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
5 ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΥΤΕΑΣ Δ. 5.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
6 ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ Γ. 14.16 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
7 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3000Μ ΖΩΡΖΟΣ Γ. 8.30.06 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
8 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ  ΣΑΝΤΥ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΥΨΟΣ   1.79 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
9 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ Δ.  15.28 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
10 ΣΠΥΡΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΑ  1500Μ   4.19.55 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
11 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  400Μ ΧΥΤΑΣ Κ. 47.21 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
12 ΚΟΤΙΤΣΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ 800Μ ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ Π. 1.48.07 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
13 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1500Μ   3.45.91 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
14 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ 3000Μ ΚΑΡΡΕΣ Σ.  8.30.06 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
15 ΝΑΚΟΣ  ΚΩΣΤΑΣ 400 ΕΜΠ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π. 51.84 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
16 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  3000Μ ΦΕ ΚΑΡΡΕΣ Σ.  8.59.26 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
17 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΣΩΝ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ Δ. 56.78 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
18 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 4Χ400 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Λ. 47.26 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
19 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  4Χ400 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 47.08 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
20 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ 1500Μ ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ Γ. 4.19.82 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
21 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 5000Μ ΚΑΡΡΕ Σ. 16.39.64 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
22 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 3000Μ ΦΕ  ΔΑΓΚΟΓΛΟΥ Γ. 10.27.09 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
23 ΣΑΜΑΝΗ ΚΕΛΛΥ 60Μ ΚΟΤΣΙΔΗΣ Κ. 7.62 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ  
24 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΤΑΣΟΣ  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΠΟΤΣΑΚΡΙΩΒ Γ. 19.78 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ 
25 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ Κ. 66.26 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ 
26 ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΗΛΤΙΣΟΣ Γ. 72.43 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ 
27 ΚΟΣΜΙΔΟΥ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ Κ. 63.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ 
28 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ  ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΤΣΙΤΣΙΜΑΚΑΣ Θ. 55.37 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ 
30 ΣΚΑΡΠΕΤΗ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ 10000Μ ΚΑΡΡΕΣ Σ.  36.17.44 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
31 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ  ΜΑΡΙΑ  20000Μ ΒΑΔΗΝ ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ Γ. 1.47.48 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
32 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  ΑΝΤΩΝΗΣ  10 ΑΘΛΟ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ Ε. 7352 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
33 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  ΑΓΓΕΛΟΣ 10 ΑΘΛΟ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ Ε. 7597 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
34 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ  ΣΠΥΡΟΣ  4Χ400 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π. 48.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
35 ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΡΗΣ  4Χ400 ΗΛΙΑΣ Κ. 52.48 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
36 ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ   50.64 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
37 ΧΑΪΤΙΔΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ Ν. 6.24 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
38 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ  ΜΑΡΙΑ  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΠΑΡΛΗΣ Γ. 15.70 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
39 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΥΨΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ Π. 1.81 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
40 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ  ΠΑΝΤΟΣ Μ. 6.20 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
41 ΤΖΟΝΣΟΝ  ΝΟΡΑΓΙΑ 400Μ   54.88 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
42 ΜΑΧΑΙΡΑΣ  ΙΑΣΩΝ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ Δ. 17.70 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
43 ΜΠΟΪΤΣΙΟΣ  ΠΑΥΛΟΣ  110Μ ΕΜΠ ΜΩΙΣΙΑΔΗΣ Α. 14.50 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
44 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ  ΗΛΙΑΣ  110Μ ΕΜΠ ΜΠΑΡΜΑΡΟΥΤΣΗΣ Α. 14.38 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
45 ΣΑΝΤΑΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ  ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΣΤΕΦΑΝΗ Φ. 5.25 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
46 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ Δ.  7.62 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
47 ΖΑΛΤΟΣ  ΚΩΣΤΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ   71.21 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
48 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  10ΑΘΛΟ ΧΗΤΑΣ Κ. 6727 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
49 ΚΑΠΟΥΛΑΣ  ΚΩΣΤΑΣ 400Μ  ΠΑΛΑΙΟΓΙΩΡΓΟΣ Α. 49.30 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
50 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  1500Μ ΦΩΤΙΟΥ Π. 3.55.72 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
51 ΓΚΑΡΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  400Μ ΕΜΠ  ΒΛΑΧΑΒΑΣ Α. 55.05 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
52 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ  110Μ ΕΜΠ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ Σ. 14.74 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
53 ΕΛΛΗΝΑΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ 3000Μ ΦΕ ΚΟΡΦΙΑΑΣ Ν. 9.27.51 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
54 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 100Μ ΚΟΤΣΙΔΗΣ Κ. 12.16 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
55 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ  400Μ ΕΜΠ  ΤΖΗΚΟΣ Α. 61.59 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
56 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 200Μ ΧΑΤΖΙΗΩΑΝΝΟΥ Β. 25.15 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
57 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ 1500Μ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Ν. 4.34.44 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
58 ΜΕΡΛΟΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ  ΥΨΟΣ  ΤΣΟΥΓΚΟΣ Γ. 2.15 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
59 ΤΡΕΜΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΔΙΑΛΕΣΙΩΤΗΣ Α.   ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
60 ΧΑΤΖΙΟΥ  ΠΕΤΡΟΣ  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 5.55 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
61 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΟΔΩΡΗΣ  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β. 5.45 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
62 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΣ  ΜΗΚΟΣ  ΠΑΝΤΟΣ Μ. 7.80 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
63 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΝΤΟΣ Μ. 16.07 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
64 ΒΑΓΓΕΛΗ  ΑΛΚΗΣΤΙΣ  ΥΨΟΣ  ΠΑΝΤΕΛΗ Λ. 1.83 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
65 ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΥΨΟΣ  ΠΟΜΑΣΚΙ Γ. 1.81 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
66 ΜΑΝΙΟΥ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ Γ. 55.34 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
67 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  10ΑΘΛΟ   7665 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
68 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ  ΑΡΗΣ  10ΑΘΛΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ Θ. 7434 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
69 ΚΙΑΦΑΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ    110 Μ   14.46 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
70 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ  ΣΟΦΙΑ  7ΑΘΛΟ ΜΗΝΑΣ Κ. 5557 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
71 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ  ΣΤΕΛΛΛΑ 7ΑΘΛΟ ΓΥΛΤΙΔΗΣ Χ. 5345 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
72 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 7ΑΘΛΟ ΠΑΚΟΥ Δ. 5096 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
73 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  400Μ ΕΜΠ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 51.84 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
74 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΟΛΥΜΠΙΑ  400Μ ΕΜΠ ΧΥΤΑΣ Κ. 60.01 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
75 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΑΝΑΪΣ 100Μ ΕΜΠ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ  ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
76 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ  110Μ ΕΜΠ ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ Θ. 14.55 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
77 ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ  100Μ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ Κ. 10.67 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
78 ΧΡΥΣΑΦΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  100Μ ΧΡΥΣΑΦΗΣ Γ. 10.62 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
79 ΚΟΛΙΟΣ  ΝΕΣΤΟΡΑΣ  3000Μ ΦΕ ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ Θ. 9.18.11 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
80 ΤΣΑΚΑΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  10000Μ ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ Γ. 30.16.61 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
81 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ  ΚΑΡΡΕΣ Σ.  2.17.58 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
82 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ  ΚΩΣΤΑΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ  ΚΑΡΡΕΣ Σ.  2.16.49 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
83 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ  ΜΑΡΚΟΣ  5000   14.15.63 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
84 ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ  ΓΚΛΟΡΙΑ  ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ  ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ Γ. 2.37.09 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
85 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ  ΓΕΡΑΚΟΣ Π.   ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
86 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ  ΖΑΧΑΡΙΑΣ  20000 ΒΑΔΗΝ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ Η. ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ  ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
87 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  20000 ΒΑΔΗΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ  ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
88 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΚΟΣ  ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 7.56 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
89 ΤΖΕΜΑΛΑΪ ΙΟΥΛΙΑ 100 ΕΜΠ ΚΟΤΣΙΔΗΣ Κ. 14.19 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
90 ΜΠΕΡΝ  ΑΛΑΝΑ 60 - 100Μ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ Κ. 11.87 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
91 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ  ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 400 - 800Μ  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Μ. 48.74 ΠΡΟΤΑΣΗ  ΕΠ.Υ.Α.
92 ΚΥΡΙΑΚΟΥ  ΛΑΣΚΑΡΗΣ  400Μ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Α. 48.89 ΠΡΟΤΑΣΗ  ΕΠ.Υ.Α.
93 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  400Μ  ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π. 48.96 ΠΡΟΤΑΣΗ  ΕΠ.Υ.Α.
94 ΣΙΜΟΝΙ ΙΩΑΝΝΗΣ  400Μ ΚΟΤΣΙΔΗΣ Κ. 48.98 ΠΡΟΤΑΣΗ  ΕΠ.Υ.Α.

Η πρόταση της ΕΠΥΑ για τις προεθνικές

Κ20

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ20
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 2021
1 ΕΚΧΟΣΟΥ ΕΝΤΥ 2004 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017 100Μ. 10.82
2 ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 100Μ. 12.20
3 ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 400Μ. 56.25
4 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 800Μ. 1:50.99
5 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 800Μ. 1:53.43
6 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1.500Μ. 3.54.34
7 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.500Μ. 3:56.85
8 ΚΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 800 - 1500 - 2000 ΦΕ 1:54.99
9 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1.500Μ. 4:38.21
10 ΣΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.000Μ. 8:35.17
11 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.000Μ. 10:09.78
12 ΜΟΡΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 10.000Μ. ΒΑΔΗΝ 44:20.21
13 ΜΠΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 10.000Μ. ΒΑΔΗΝ 45:33.72
14 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 10.000Μ. ΒΑΔΗΝ 46:42.07
15 ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 100Μ. ΕΜΠ. 14.25
16 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΚΥΟΝΗ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 100Μ. ΕΜΠ. 14.20
17 ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.000Μ. Φ.Ε. 6:00.44
18 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 2.000Μ. Φ.Ε. 6:09.31
19 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 3.000Μ. Φ.Ε 10:31.72
20 ΡΑΦΑΙΛΑΚΗ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3.000Μ. Φ.Ε 10:48.19
21 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ 2003 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 400Μ. ΕΜΠ. 59.00
22 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 400Μ. ΕΜΠ. 61.26
23 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 400Μ. ΕΜΠ. 61.90
24 ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 400Μ. ΕΜΠ. 62.10
25 ΠΑΠΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 400Μ. ΕΜΠ. (0,838) 54.24
26 ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 24:47.7
27 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 25:15.77
28 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΕΠΊ ΚΟΝΤΩ 4.80
29 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΕΠΙ ΚΟΝΤΏ 4.60
30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ ΕΠΙ ΚΟΝΤΏ 4.60
31 ΒΡΑΔΗ ΗΡΩ 2004 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΏ 3.95
32 ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΛΙΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΏ 3.90
33 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΠΙ ΚΟΝΤΏ 3.80
34 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΠΙ ΚΟΝΤΏ 3.70
35 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΗΚΟΣ 7.50
36 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΜΗΚΟΣ 7.34
37 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΜΗΚΟΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ
38 ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΜΗΚΟΣ-ΕΠΤΑΘΛΟ 6.00
39 ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 15.21
40 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 14.46
41 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΥΨΟΣ 1.75
42 ΧΑΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2003 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΥΨΟΣ 2.07
43 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΊΑ 58.27
44 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΊΑ 58.24
45 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΊΑ 46.15
46 ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΔΙΣΚΟΒΟΛΊΑ 45.09
47 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 Ο.Φ.Η. ΔΙΣΚΟΒΟΛΊΑ 44.04
48 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 14.05
49 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 13.66
50 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Α.Ε.Κ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 73.83
51 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 71.09
52 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5Κ) 80.46
53 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 4.835Β (Κ18)
54 ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 4324Β
55 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ ΔΕΚΑΘΛΟ 6.442Β
56 ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ ΔΕΚΑΘΛΟ 6238Β

Κ18

Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 2021
1 ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 100Μ. 12.26
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 200Μ. 22.23
3 ΙΒΙΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 400Μ. 57.33
4 ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ 1.500Μ. 4:29.61
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.500Μ. 4:00.58
6 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.500Μ. 4:04.56
7 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 100Μ. ΕΜΠ 13.67
8 ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 400Μ. ΕΜΠ. (0,838) 54.44
9 ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.000Μ Φ.Ε. 6:09.85
10 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 2000Μ. Φ.Ε. 7.16.71
11 ΚΙΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ο ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2.000Μ. Φ.Ε 6:58.18 (Κ16)
12 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ 2006 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 24:58.08
13 ΑΔΑΜΗ ΑΝΝΑ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 25:42.96
14 ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 26:04.18
15 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.12
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 1877 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.70
17 ΔΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΗΚΟΣ 7.06
18 ΜΠΕΣΣΟΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΗΚΟΣ 6.99
19 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΗΚΟΣ 6.00
20 ΣΤΑΘΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ ΜΗΚΟΣ 5.90
21 ΒΕΛΕΝΤΖΑ  ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΝΙΚΗ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 12.36
22 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 15.06 (ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ)
23 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 ΟΦΗ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 14.25
24 ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑΣ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΕΥ ΖΗΝ" ΥΨΟΣ 2.03
25 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (700) 70.05
26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 43.50
27 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5Κ) 18.19
28 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 66.47
29 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5Κ) 71.94
30 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5Κ) 69.99
31 ΚΟΝΤΟΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 4.431Β
32 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 4.274Β

www.bnsports.gr

Ρoή Ειδήσεων

Σχόλια αναγνωστών

Δείτε επίσης