TV or not TV

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (19/12): Τα βλέμματα σε «Γ.Καραϊσκάκης», Τούμπα και Λεωφόρο

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (19/12): Τα βλέμματα σε «Γ.Καραϊσκάκης», Τούμπα και Λεωφόρο
Τρεις αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα της Super League, γεμάτο πρόγραμμα και σε μπάσκετ, βόλεϊ στις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (19/12).

Αναλυτικά:

10:50 Eurosport 1 Αλπικό σκι Άλτα Μπάντια | 1ο σκέλος Άνδρες Σκι

11:05 Eurosport 2 Βορινό Σύνθετο Ράμσαου | Άνδρες Σκι

12:00 Eurosport 1 Αλπικό σκι Βαλ ντ'Ιζέρ | Γυναίκες Σκι

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπούρσασπορ - Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

12:50 Eurosport 2 Σκι ανώμαλου δρόμου Δρέσδη | Άνδρες και Γυναίκες Σκι

13:30 Eurosport 1 Λε Γκραν Μπορνάν | Γυναίκες Δίαθλο

13:30 COSMOTE SPORT 2 HD Φιορεντίνα – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο

13:45 Eurosport 2 Ελεύθερο σκι Ινιχεν | Άνδρες και Γυναίκες Σκι

14:30 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Αλτα Μπάντια | 2ο σκέλος Άνδρες Σκι 

14:30 Novasports 4HD Κλαμπ Μπριζ – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 3HD Αννόβερο - Βέρντερ Βρέμης Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD Φενέρμπαχτσε – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:45 Novasports 5HD Ροσεβίλ – Μαρσέιγ Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Κηφισιά – Καλλιθέα Super League 2

14:55 Eurosport 2 Παγκόσμιο Γκραν Πρι Σνούκερ

15:00 Novasports 1HD Γρανάδα – Μαγιόρκα La Liga Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports Prime Ολυμπιακός – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γκέπινγκεν - Φούσε Βερολίνου Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ 

15:30 Eurosport 1 Λε Γκραν Μπορνάν | Άνδρες Δίαθλο

15:30 Novasports 2HD Φέγενορντ – Άγιαξ Eredivisie Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σπέτσια – Έμπολι Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νιούκαστλ - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:30 Eurosport 1 Βορινό Σύνθετο Ράμσαου | Άνδρες Σκι

16:30 Novasports 3HD Φράιμπουργκ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 Eurosport 1 Άλμα με σκι Ενγκελμπεργκ | Άνδρες Σκι

17:00 ΕΡΤ3 Κολοσσός – Περιστέρι Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χιμπέρνιαν – Σέλτικ Premier Sports Cup Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπέτις La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 Novasports 6HD Τελικός Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων - βόλεϊ γυναικών

17:45 Novasports 4HD Βάαλβαϊκ – Αϊντχόφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports Start Βίρτους Μπολόνια - Φορτιτούντο Μπολόνια Lega Basket Serie A Μπάσκετ

18:30 Novasports 2HD Κολωνία – Στουτγάρδη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Τότεναμ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ1 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Προμηθέας Basket League Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπενφίκα – Μαρίτιμο Liga Portugal Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τορίνο - Ελλάς Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σαμπντόρια – Βενέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 5HD Γκενκ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Χεταφε – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μούρθια - Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 ΑΟΠ Κηφισιάς – Παναθηναϊκός Volley League Ανδρών

20:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο Γκραν Πρι Σνούκερ

21:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βιζέλα – Πόρτο Liga Portugal Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports Start Λέτσε – Βιτσέντζα Serie B Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μίλαν – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Aulnoye - Παρί Σεν Ζερμέν Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Κάντιθ La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Σικάγο Μπουλς - Λος Άντζελες Λέικερς NBA Μπάσκετ

23:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπράγκα – Μπελενένσες Liga Portugal  Ποδόσφαιρο

www.bnsports.gr

Ρoή Ειδήσεων

Δείτε επίσης