![Το BN Sports στη Νέα Φιλαδέλφεια: Γεμίζει η OPAP Arena, μία ώρα πριν τη σέντρα του τελικού! (video)](https://www.bnsports.gr/media/k2/items/cache/d291543349932fcaa0e4da7557721c73_XL.jpg)
Μία ώρα έμεινε για τη σέντρα του μεγάλου τελικού του Europa Conference League και το BN Sports σας μεταφέρει την εικόνα από την OPAP Arena που έχει σχεδόν γεμίσει!
Ο χρόνος μετράει αντίστροφα για την έναρξη του μεγάλου τελικού του Europa Conference League ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Φιορεντίνα (22:00)!
Άπαντες αδημονούν και φυσικά οι φίλοι των δύο ομάδων που σιγά-σιγά γεμίζουν την OPAP Arena και δημιουργούν μία πανέμορφη ατμόσφαιρα.
Γεμίζει το γήπεδο της Νέας Φιλαδέλφειας μια ώρα πριν τη «σέντρα» του τελικού, ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Φιορεντινα!#BNSportsgr #Uecl #europaconferenceleague #olympiacos #fiorentina pic.twitter.com/KgtLBcGINL
— BN Sports (@BNsportsGr) May 29, 2024