Το χειρότερο ξεκίνημα για τον Ολυμπιακό: Γκολ ο Καχβετσί και όλα στα... ίσα για τη Φενέρ από νωρίς! (video)

Η Φενέρμπατχσε «άνοιξε» το σκορ μόλις στο 12ο λεπτό της ρεβάνς με τον Ολυμπιακό, στα προημιτελικά του Europa Conference League. Ολιγωρία στην άμυνα, ιδανικό τελείωμα από τον μεσοεπιθετικό των Τούρκων.
Στην πρώτη της μεγάλη ευκαιρία, ευτύχησε να πάρει το προβάδισμα και να φέρει το συνολικό σκορ στα ίσα!

Η Φενέρμπαχτσε τιμώρησε την ολιγωρία της άμυνας του Ολυμπιακού, μόλις στο 12ο λεπτό της μεταξύ τους ρεβάνς, για την προημιτελική φάση του Europa Conference League.

Ο Καχβετσί μετέτρεψε σε γκολ την εξαιρετική πάσα του Σιμάνκσι, κάνοντας το 1-0 στο 12' και διαμόρφωσε το συνολικό σκορ στο 3-3, μετά το 3-2 υπέρ των Πειραιωτών, από το ματς του Γεώργιος Καραϊσκάκης.