Παρί Σεν Ζερμέν – Μπαρτσελόνα 2-1: Ντεμπελέ και Βιτίνια… εξαϋλώνουν το προβάδισμα των «μπλαουγράνα» (video)

Ιδανικό ξεκίνημα για την Παρί Σεν Ζερμέν στο δεύτερο ημίχρονο, με τους Ντεμπελέ και Βιτίνια να ανατρέπουν το σκορ απέναντι στην Μπαρτσελόνα μέσα σε τρία λεπτά.

Η Παρί Σεν Ζερμέν ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο με το… μαχαίρι στα δόντια και μέσα σε τρία λεπτά έκανε την ολική ανατροπή στην αναμέτρηση με την Μπαρτσελόνα.

Ο Ντεμπελέ πρώτα στο 48ο λεπτό με… κανονιά μέσα από την περιοχή, νίκησε τον Τερ Στέγκεν, χωρίς να του αφήσει περιθώρια αντίδρασης, για το 1-1.

Πριν ακόμη καταλάβουν οι φιλοξενούμενοι τι είχε συμβεί, οι Ρουίζ και Βιτίνια συνεργάστηκαν άψογα, με τον τελευταίο να πλασάρει τον Γερμανό κίπερ για την ολική ανατροπή στο 51ο λεπτό.