Παναιτωλικός - Πανσερραϊκός 2-0: Μέσα σε ένα οκτάλεπτο, ισχυρό προβάδισμα για τους Αγρινιώτες! (video)

Με δύο γκολ μέσα σε οκτώ λεπτά, ο Παναιτωλικός προηγήθηκε με 2-0 απέναντι στον Πανσερραϊκό στο Αγρίνιο.

Μέσα σε οκτώ λεπτά στο πρώτο μέρος της αναμέτρησης ανάμεσα σε Παναιτωλικό και Πανσερραϊκό που διεξάγεται στο Αγρίνιο, οι γηπεδούχοι έφτασαν στο 2-0.

Αρχικά, στο 26’ ο Καρέλης γύρισε στον Χουάνπι μέσα στην περιοχή, ο οποίος πλάσαρε εύστοχα για το 1-0 της ομάδας του Γιάννη Πετράκη.

Και στο 34’, ο Μαυρίας με άψογο σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα, δίνοντας προβάδισμα δύο τερμάτων στον Παναιτωλικό.