Ολική ανατροπή από τον Άρη και... απάντηση από την ΑΕΚ, δύο γκολ και 2-2 σε έξι λεπτά! (video)

Ο Άρης ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο με το... πόδι κολλημένο στο γκάζι, έφερε «τούμπα» το ματς με τον Σαβέριο στο 49', αλλά ο Βίντα ισοφάρισε στο 55'!
Ο Άρης βρέθηκε με την πλάτη στον τοίχο στο 15', αλλά βρήκε τις λύσεις και όχι μόνο ισοφάρισε την ΑΕΚ, αλλά πήρε και προβάδισμα! Η χαρά του, όμως, κράτησε μόλις λίγα λεπτά.

Ισοφάρισε με τον Φετφατζίδη στο 43' της μεταξύ τους αναμέτρησης, για την 26η αγωνιστική της Stoiximan Super League και στο 55', ο Κίκε Σαβέριο, παίρνοντας το «ριμπάουντ» από την απόκρουση του Στάνκοβιτς, έκανε το 2-1 στο 49'!

Έξι λεπτά αργότερα (55'), ο Ντομαγκόι Βίντα από πλάγια θέση και μετά από φάση διαρκείας, έφερε ξανά το ματς στα ίσα, διαμορφώνοντας το 2-2!