ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα: Αυτός είναι ο λόγος που δεν εξετάστηκε από τον VAR, το δεύτερο γκολ του Πόνσε (video)

Τι συνέβη στο γκολ που διαμόρφωσε το τελικό σκορ, στην αναμέτρηση της ΑΕΚ με τον ΠΑΣ Γιάννινα.

Η ΑΕΚ σκόραρε με τον Πόνσε στο 79ο λεπτό και διαμόρφωσε το τελικό 4-2 στην αναμέτρηση με τον ΠΑΣ Γιάννινα (28/02), για την 25η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Σε εκείνο το χρονικό σημείο, υπήρξε ένα πρόβλημα στο κεντρικό σύστημα του VAR στο Μαρούσι και για πέντε λεπτά δεν ήταν δυνατή η χρήση του από τον διαιτητή της αναμέτρησης. Για αυτό και δεν υπήρξε κάποια παρέμβαση στο γκολ του Αργεντινού.