ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός 1-1: «Χαμός» στο ντέρμπι, δύο γκολ σε 10 λεπτά, ισοφάρισε ο Ντεσπότοφ! (video)

Σκοράρει ο Ναβάρο στην Τούμπα, ανοίγει το σκορ ο Ολυμπιακός απέναντι στον ΠΑΟΚ στο 29ο λεπτό!  Δέκα λεπτά μετά, ο Ντεσπότοφ κάνει το 1-1!

Τρομερό ξεκίνημα του Ολυμπιακού στην Τούμπα, ανοίγει το σκορ ο Ναβάρο στο 29ο λεπτό.

Οι «ερυθρόλευκοι» μετουσιώνουν σε γκολ την υπεροχή τους στην Θεσσαλονίκη και ο Ισπανός φορ σημειώνει το 4ο γκολ του στην Super League. Εξετάστηκε από τον VAR, μέτρησε κανονικά, δεύτερη διαδοχική επίσκεψη που ο Ολυμπιακός βρίσκει γκολ σε αυτό το γήπεδο!

Δέκα λεπτά μετά ωστόσο, οι Θεσσαλονικείς ισοφαρίζουν. Ο Ντεσπότοφ είναι ο σκόρερ, 1-1 στο 39ο λεπτό!