Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα 2-0: «Καθαρίζει» σε οκτώ λεπτά, χάρη σε Ντόη και Ναβάρο! (video)

Έλυσε τον «γρίφο» ο Ολυμπιακός, προηγείται με 2-0 του ΠΑΣ Γιάννινα, χάρη σε πολύ ωραίο σουτ εκτός περιοχής του Αλέξανδρου Ντόη και πλασέ του Ναβάρο.

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο ξεκινά το δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης με τον ΠΑΣ Γιάννινα ο Ολυμπιακός, ο οποίος κάνει το 1-0 στο 57ο λεπτό.

Ο Αλέξαδρος Ντόη έπιασε ένα εξαιρετικό σουτ εκτός περιοχής, από μακριά, η μπάλα δεν βρήκε πουθενά και οι «ερυθρόλευκοι» πήραν προβάδισμα, μόλις με την 3η τους εντός εστίας τελική προσπάθεια στο παιχνίδι!

Εν συνεχεία, ο Μασούρας «έφτιαξε» το 2-0 για τον Ναβάρο και ο Ισπανός ολοκλήρωσε εξαιρετικά την φάση, σκοράροντας για 3η φορά φέτος στο πρωτάθλημα.