Άρης – Ολυμπιακός 0-2: Τρομερό ξεκίνημα οι «ερυθρόλευκοι», πρωταγωνιστής ο Ρόντινεϊ! (video)

Άρης – Ολυμπιακός 0-2: Τρομερό ξεκίνημα  οι «ερυθρόλευκοι», πρωταγωνιστής ο Ρόντινεϊ! (video)

Τρομερό ξεκίνημα του Ολυμπιακού στο «Κλεάνθης Βικελίδης», δύο γκολ σε τέσσερα λεπτά, απόλυτος πρωταγωνιστής ο Ρόντινεϊ.

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο ξεκίνησε την αναμέτρηση απέναντι στον Άρη ο Ολυμπιακός, που προηγείται με 2-0 από το 21ο λεπτό, με χαρακτηριστική ευκολία.

Οι «ερυθρόλευκοι» βρήκαν γκολ στο 17ο λεπτό, με τον Ναβάρο να μετουσιώνει σε προβάδισμα την ασίστ του Ρόντινεϊ και να ανοίγει λογαριασμό με τη νέα του ομάδα.

Τέσσερα λεπτά μετά, κέρδισε πέναλτι από τον Φαμπιάνο και ο Ρόντινεϊ το εκτέλεσε εύστοχα, για το 2-0 των «ερυθρολεύκων».