Ο Σον φρόντισε για το απόλυτο: Το ποντάρισμα που επιβεβαιώθηκε πλήρως στην 14η «στροφή» της Premier League!

Ο Χέουνγκ Μιν Σον σκόραρε στο 6ο λεπτό για το 1-0 της Τότεναμ εν συνεχεία ισοφάρισε για το 1-1 της Μάντσεστερ Σίτι και το απόλυτο των G/G στην Premier League, είναι γεγονός. Δείτε την… απόδοση που προκύπτει, ελπίζοντας κάποιοι από εσάς, να είχαν την εν λόγω… έμπνευση!

Με τις καλύτερες δυνατές προϋποθέσεις ξεκίνησε το ντέρμπι της 14ης αγωνιστικής ανάμεσα στη Μάντσεστερ Σίτι και την Τότεναμ, με τον Χέουνγκ Μιν Σον να σκοράρει μέσα σε τρία λεπτά γκολ και… αυτογκόλ και να διαμορφώνει το 1-1, πριν από την συμπλήρωση του πρώτου 10αλέπτου.