![Τι Ονάνα, τι Μπέλινγχαμ: Και η καζούρα προς τον Καμερουνέζο της Γιουνάιτεντ... συνεχίζεται! (pic)](https://www.bnsports.gr/media/k2/items/cache/d49359d1f4cdc8539569fb06060e7e4e_XL.jpg)
Από το ζενίθ και το χειροκρότημα, ξανά στο ναδίρ. Ίσως όχι απαραίτητα γιατί φταίει, αλλά γιατί... πρόσφερε το meme της βραδιάς. Ο Αντρέ Ονάνα πάλι έγινε στόχος των «δαιμόνων» των social media που είδαν την αντίδρασή του στο πρώτο από τα τρία γκολ της Νιούκαστλ και βρήκαν την αιτία!
Η Γιουνάιτεντ βρίσκεται στο χείλος του αγωνιστικού γκρεμού. Δεν της βγαίνει τίποτα. Δεν έχει ψυχολογία. Δεν έχει λύσεις. Δεν έχει νοοτροπία. Με το παραμικρό λάθος, ανοίγει η μαύρη τρύπα και η ομάδα πέφτει μέσα σ' αυτήν.
Το βράδυ της Τετάρτης οι «κόκκινοι διάβολοι» ηττήθηκαν με κάτω τα χέρια 3-0 από τη Νιούκαστλ στους «8» του Λιγκ Καπ και ο Ονάνα αδυνατούσε να ελέγξει τα λάθη της άμυνας και των συμπαικτών του. Ο τρόπος, ωστόσο, που άπλωσε τα χέρια στο πρώτο γκολ των φιλοξενούμενων, στο πλασέ του Αλμιρόν, προκάλεσε σχόλια. Και το πιο εύστοχο από αυτά ήταν πως... έπαθε Μπέλινγχαμ!
— Troll Football (@TrollFootball) November 1, 2023