Καζάνι που... βράζει η Νάπολι: Τα «έψαλε» ο Όσιμεν στον Ρούντι Γκαρσία! (video)

Έξαλλος ο Βίκτορ Όσιμεν κατά την αλλαγή του, στην ισοπαλία της Νάπολι με την Μπολόνια (24/09, 0-0).
Δεν έκρυψε τα νεύρα του ο Βίκτορ Όσιμεν κατά την αντικατάστασή του στο 86ο λεπτό, της εκτός έδρας αναμέτρησης της Νάπολι με την Μπολόνια (24/09, 0-0).

Οι «παρτενοπέι» δεν έχουν ξεκινήσει καλά τη σεζόν 2023/24, αφού μετά από πέντε αγωνιστικές, έχουν μόλις δύο νίκες στο ιταλικό πρωτάθλημα και οκτώ βαθμούς. Το κλίμα σαφώς και δεν είναι καλό, αλλά το συγκεκριμένο ματς, ίσως στάθηκε η... σταγόνα για να ξεχειλίσει το ποτήρι.

Ο Όσιμεν έχασε μεγάλη ευκαιρία στο 72ο λεπτό, αστοχώντας σε εκτέλεση πέναλτι και στο 86', ο Ρούντι Γκαρσία αποφάσισε να τον αντικαταστήσει με τον Τζιοβάνι Σιμεόνε.

Κάτι που ο σταρ των Ναπολιτάνων δεν το πήρε με πολύ καλό «μάτι», όπως δεν φοβήθηκε να δείξει, μπροστά στις κάμερες και τους παρευρισκόμενους! Ποια θα είναι η «συνέχεια» του εν λόγω σίριαλ; Το μέλλον θα το δείξει.