Nations League: Η ισοφάριση της Εθνικής Γυναικών μέσα από την κάμερα του BN Sports! (video)

Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ από το πρώτο λεπτό της αναμέτρησης η Εθνική Γυναικών κόντρα στην Πολωνία, βρήκε δίχτυα από την Ελένη Μάρκου!

Το BN Sports βρίσκεται στο γήπεδο «Γ. Καμάρας» και σας μεταφέρει εικόνα και ήχο από την αναμέτρηση της Εθνικής Γυναικών στους ομίλους του Nations League όπου φιλοξένησε την Πολωνία.

Μπορεί το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα να βρέθηκε πίσω στο σκορ από το πρώτο λεπτό του αγώνα από την αρχηγό της ομάδας, Εύα Παγιόρ, όμως στο 23’ έβγαλε αντίδραση με την Ελένη Μάρκου που με φοβερό σουτ έκανε το 1-1.