Μπάγερν Μονάχου - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 2-0: Ο Ονάνα έκανε δώρο στους Βαυαρούς! (video)

Με λάθος που θύμισε έντονα τον Νταβίδ Ντε Χέα και την «γκάφα» του απέναντι στη Γουέστ Χαμ, ο Αντρέ Ονάνα κάνει… δώρο στην Μπάγερν Μονάχου το 1-0 κόντρα στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Πέντε λεπτά μετά, ο Γκνάμπρι κάνει το 2-0!

Μέχρι στιγμής στεκόταν καλά στο ματς, επιχειρούσε να κάνει το παιχνίδι της, αλλά ένα τεράστιο λάθος του Αντρέ Ονάνα, δίνει προβάδισμα στην Μπάγερν Μονάχου κόντρα στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

Ο Κέιν συνεργάστηκε με τον Σανέ, ο τελευταίος σούταρε, με την μπάλα να πηγαίνει εντός εστίας, ο Ονάνα δεν την μπλόκαρε, του έφυγε και το 1-0 στο 29’ είναι γεγονός.

Θύμισε έντονα το περσινό γκολ της Γουέστ Χαμ στο Ολυμπιακό Στάδιο του Λονδίνου, με ένα ανάλογο λάθος του Νταβίδ Ντε Χέα!

Τέσσερα λεπτά μετά, ήρθε και το 2-0, με τον Γκνάμπρι να σκοράρει, όντας πλήρως αμαρκάριστος, στο 32’, τον ανήμπορο να αντιδράσει Ονάνα.