Κηφισιά – Πανσερραϊκός 0-3: «Διασυρμός» των γηπεδούχων, τρεις αλλαγές ο Αναστασίου στο… 33’ (video)

Ο Πανσερραϊκός διευρύνει το προβάδισμά του στο σκορ σε 3-0 στο 22ο λεπτό απέναντι στην Κηφισιά και ο Γιάννης Αναστασίου ανακατεύει την… τράπουλα.

Η ομάδα του Πάμπλο Γκαρσία είναι εξαιρετική και αποτελεσματική και δικαιώνει τους λίγους φίλους τους που έκαναν το ταξίδι στην Αθήνα, οι οποίοι βλέπουν κάτι το… μαγικό!

Ο Πανσερραϊκός πέτυχε και 3ο γκολ στην αναμέτρηση, με τον Έμιλ Μπέργκστρεμ και ο Γιάννης Αναστασίου πραγματοποίησε τρεις αλλαγές λίγο μετά την συμπλήρωση του… 30λεπτου, για να ξαναβάλει την ομάδα του στο ματς.