Η επέμβαση του Μπρινιόλι, πριν σκοράρει ο Μαντσίνι και δώσει… παλμό στον Παναθηναϊκό! (video)

Τεράστια επέμβαση πραγματοποίησε ο Αλμπέρτο Μπρινιόλι, μερικά λεπτά πριν ο Μαντσίνι κάνει το 2-1 και δώσει… παλμό στον Παναθηναϊκό!

Ο Παναθηναϊκός έφυγε με σκορ 2-1 από την Μπράγκα, χάρη στο γκολ που πέτυχε ο Ντάνιελ Μαντσίνι στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων του παιχνιδιού και δίνει το δικαίωμα στον Παναθηναϊκό να ελπίζει εν όψει της ρεβάνς.

Πριν όμως ο Αργεντινός σκοράρει και δώσει… παλμό στους «πράσινους», ο Αλμπέρτο Μπρινιόλι παρενέβη και έπιασε ένα σουτ του Ρόνι Λόπες και απέτρεψε την Μπράγκα από ένα τρίτο γκολ, κρατώντας ζωντανό το «τριφύλλι».