ΠΑΣ Γιάννινα-Κηφισιά: Οριστικά την Κυριακή (20/8) στις 19:00 το δεύτερο ημίχρονο

Για τις 19:00 το απόγευμα της Κυριακής (20/8) όρισε η διοργανώτρια αρχή το δεύτερο ημίχρονο του αγώνα του ΠΑΣ Γιάννινα με την Κηφισιά.
Ένα πρόβλημα στο σύστημα του ηλεκτροφωτισμού στους «Ζωσιμάδες» δεν επέτρεψε στους πάικτες του ΠΑΣ Γιάννινα και της Κηφισιάς να ολοκληρώσουν τον αγώνας του, με την πρεμιέρα τους να διακόπτεται πριν τη σέντρα του δευτέρου ημιχρόνου με το σκορ στο 1-0 υπέρ των Ηπειρωτών.

Πλέον το παιχνίδι θα συνεχιστεί τότε από το χρονικό σημείο που σταμάτησε. «Ανακοινώνεται ότι ο διαιτητής του αγώνα ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΚΗΦΙΣΙΑ κ. Τζήλος αποφάσισε τη διακοπή του, λόγω μη επαρκούς φωτισμού στο ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ". Ο αγώνας θα συνεχιστεί αύριο Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 και ώρα 19:00», ανέφερε η Super League.