Μαρσέιγ – Παναθηναϊκός 2-0: Σκορ πρόκρισης για τους Γάλλους, με Ομπαμεγιάνγκ ξανά! (video)

Διπλασίασε το προβάδισμα για την Μαρσέιγ, έναντι του Παναθηναϊκού ο Ομπαμεγιάνγκ στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου.

Με τον χειρότερο τρόπο ξεκίνησε, αλλά και έκλεισε το πρώτο ημίχρονο για τον Παναθηναϊκό στη Μασσαλία, με τον Πιέρ Εμερίκ Ομπαμεγιάνγκ να σκοράρει εις διπλούν, πρώτα στο 2ο λεπτό και σε συνέχεια στο πρώτο λεπτό των καθυστερίσεων του πρώτου ημιχρόνου. Με αυτό το 2-0, η Μαρσέιγ κρατάει την πρόκριση στα χέρια της αν δεν αλλάξει κάτι στο σκορ της αναμέτρησης, με τον Γιοβάνοβιτς να ψάχνει άμεσες λύσεις.