ΑΕΚ: «Ευχαριστώ» της Original 21 στο ημίχρονο, σε Μελισσανίδη, Αλμέιδα και παίκτες!

Η Original 21 «σήκωσε» ευχαριστήριο πανό, στο ημίχρονο του ματς-φιέστα, της ΑΕΚ με τον Βόλο (14/05).
Το «καθαρό» προβάδισμα της ΑΕΚ με σκορ 2-0, μετά το τέλος του 1ου ημιχρόνου κόντρα στον Βόλο (14/05), έδωσε την αφορμή για πρόωρους πανηγυρισμούς του πρωταθλήματος.

Στο πλαίσιο αυτό, ο μεγαλύτερος σύνδεσμος οργανωμένων οπαδών της ΑΕΚ, Original 21, «σήκωσε» ένα πανό, θέλοντας να ευχαριστήσει τον ισχυρό άνδρα της «Ένωσης», Δημήτρη Μελισσανίδη, τον προπονητή της, Ματίας Αλμέιδα, αλλά και τους παίκτες, για τη συμβολή τους, στην κατάκτηση του πρωταθλήματος.

«Πρόεδρε, Ματίας, παίχτες, σας ευχαριστούμε» έγραφε χαρακτηριστικά.