Γουέστ Χαμ – Άλκμααρ 2-1: Ολική ανατροπή των «σφυριών» σε 9’ με Μπενχραμά και Αντόνιο

Γουέστ Χαμ – Άλκμααρ 2-1:  Ολική ανατροπή των «σφυριών» σε 9’ με Μπενχραμά και Αντόνιο

Επανήλθε η Γουέστ Χαμ στην αναμέτρηση με την Άλκμααρ και με δύο γρήγορα τέρματα έχει πάρει πλέον κεφάλι στο σκορ .

Στον ημιτελικό του Europa Conference league ανάμεσα στην Γουέστ Χαμ και την Άλκμααρ έχουν έρθει πλέον τα πάνω κάτω με τρομερό ξέσπασμα των «σφυριών».

Οι Λονδρέζοι έκαναν το 1-1 στο 67ο λεπτό από τα 11 βήματα με τον Μπενχραμά να νικά τον Ράιαν για πρώτη φορά στον αγώνα.

Μόλις εννέα λεπτά μετά ο Αντόνιο εκμεταλλεύτηκε την ασταθή απόκρουση Σουγκαβάρα πάνω στην γραμμή και με κοντινό πλασέ έκανε το 2-1 κάτω από έξαλλους πανηγυρισμούς.