Βόκολος: «Το σκορ δεν αντικατοπτρίζει την προσπάθειά μας»

Δηλώσεις του προπονητή της Λαμίας, Λεωνίδα Βόκολου, στην κάμερα της COSMOTE TV.
Η Λαμία γνώρισε βαριά ήττα από τον ΟΦΗ (08/04, 4-1) στο μεταξύ τους ματς για την 3η αγωνιστική των Play Out της Stoiximan Super League, με τον προπονητή των Φθιωτών, Λεωνίδα Βόκολο, να παραχωρεί δηλώσεις για το ματς, στην κάμερα της COSMOTE TV:

Αναλυτικά:

«Το σκορ σίγουρα δεν αντικατοπτρίζει την προσπάθειά μας, ήταν ένα παιχνίδι που δίκαια κέρδισε ο ΟΦΗ. Κάναμε προσπάθεια στο πρώτο ημίχρονο, ήμασταν καλοί, βγήκαμε στην κόντρα, μπορούσαμε ένα γκολ μετά το 0-1, δεχθήκαμε δύο γκολ σε πέντε λεπτά και μετά κρίθηκε το ματς.

Ρισκάραμε στο δεύτερο ημίχρονο, δεν μας βγήκε και συνεχίζουμε, από αύριο πρέπει να σκεφτούμε το επόμενό μας παιχνίδι. Τα παιδιά έκαναν προσπάθεια, ήταν ένα κακό αποτέλεσμα, πρέπει να κάνουμε την αυτοκριτική μας και να βελτιωθούμε για τη δύσκολη συνέχεια».