Λουτσέσκου: «Αν με νευριάζετε θα σας στέλνω για ύπνο» (video)

Οι δηλώσεις του Ραζβάν Λουτσέσκου μετά τη νίκη του ΠΑΟΚ με 1-0 στην έδρα του Βόλου.

Σχετικά Άρθρα

Ο ΠΑΟΚ έκλεισε με νίκη την κανονική διάρκεια της Super League και ο Ραζβάν Λουτσέσκου στάθηκε στην ωριμότητα που έδειξαν οι ποδοσφαιριστές του και τη διαχείριση που έκαναν στο σκορ.

Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στην κάμερα της Cosmote TV:

Για το αν είναι ευχαριστημένος με τη νίκη και την απόδοση:

«Είστε συνηθισμένοι με την ομάδα να δημιουργεί πολλές ευκαιρίες, όπως έκανε και σήμερα, αλλά σήμερα δεν σκοράραμε. Ειδικά στο πρώτο ημίχρονο είχαμε φάσεις για περισσότερα τέρματα. Στο δεύτερο μέρος ήταν μυστήριο παιχνίδι για δέκα λεπτά όταν χάσαμε τον έλεγχο του ματς, αλλά μετά ανταπεξήλθαμε.

Είχαμε πολλές πιθανότητες στο δεύτερο μέρος και θα μπορούσαμε να βάλουμε και εκεί δεύτερο γκολ. Είχαμε ευκαιρίες, δεχθήκαμε μια από την πέμπτη ομάδα του πρωταθλήματος είναι φυσιολογικό αυτό. Επίσης δείξαμε ωριμότητα στη διαχείριση του σκορ και είμαστε ευχαριστημένοι γι' αυτό».

Ενώ ολοκλήρωσε χαριτολογώντας: «Αν με νευριάζετε θα σας στέλνω για ύπνο».