Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ρεάλ Μπέτις 1-0: Ποιος άλλος; Ο Ράσφορντ δίνει προβάδισμα με «γκολάρα»(video)

Πριν καν συμπληρωθεί το πρώτο δεκάλεπτο του αγώνα ο Μάρκους Ράσφορντ έβαλε μπροστά με 1-0  τη Γιουνάιτεντ στον αγώνα με την Μπέτις!

Φέτος είναι η χρονιά του! Ο Μάρκους Ράσφορντ είναι σε τρομερή κατάσταση και δε θα μπορούσε να «απουσιάσει» από το αποψινό (9/3) παιχνίδι της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με τη Ρεάλ Μπέτις για τους «16» του Europa League.

Στο 6ο λεπτό ο Άγγλος είδε τη μπάλα να του στρώνεται μέσα στην περιοχή, έκανε μια ντρίμπλα και με σουτ-κεραυνό πέτυχε το 26ο εφετινό του γκολ, δίνοντας προβάδισμα στην ομάδα του!