Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 4-0: «Γκολάρα» με το δεξί ο Σαλάχ, ασταμάτητοι οι «κόκκινοι»! (video)

Δεν μπορεί να σταματήσει να σκοράρει η Λίβερπουλ. Απίθανη αντεπίθεση και φοβερό τελείωμα του Μοχάμεντ Σαλάχ με το δεξί στο 66ο λεπτό για το 4-0!

Έχει… ζαλιστεί η άμυνα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, δεν μπορεί να περιορίσει με τίποτα τους γηπεδούχους και το 20άλεπτο του δευτέρου ημιχρόνου που συμπληρώνεται στο «Άνφιλντ», το επιβεβαιώνει.

Σκοράρει και ο Μοχάμεντ Σαλάχ τώρα, στο 65ο λεπτό, σε μία υποδειγματική αντεπίθεση, με τη μπάλα να πέφτει από… τύχη στα πόδια του. Απευθείας σουτ στην κίνηση με το δεξί, δοκάρι και μέσα και τέταρτο γκολ για τους «κόκκινους» στο «Άνφιλντ»!