![Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Με... σφιγμένες γροθιές και χαμόγελο υποδέχτηκε το γκολ του Άντονι ο Σερ Άλεξ! (video)](https://www.bnsports.gr/media/k2/items/cache/df19038fd36f66cb6acd8e1bad26586b_XL.jpg)
Ικανοποίηση, ευχαρίστηση ή επιτέλους αγαλλίαση που βρήκε τον άνθρωπο που μπορεί να οδηγήσει την αγαπημένη του Μάντσεστερ σε επιτυχίες; Ο Σερ Άλεξ Φέργκιουσον έπλεε σε... πελάγη ευτυχίας με το που έστειλε ο Άντονι τη μπάλα στα δίχτυα και οι «Κόκκινοι Διάβολοι» πήραν σκορ πρόκρισης.
Ο Σκωτσέζος τεχνικός βλέπει πλέον την αγαπημένη του Μάντσεστερ σε χέρια... σοβαρά, ικανά και μπορεί να χαμογελάει άφοβα. Όπως δηλαδή τον έπιιασε η κάμερα να πανηγυρίζει το γκολ του Άντονι για το προβάδισμα της Γιουνάιτεντ κόντρα στη Μπαρτσελόνα με σφιγμένες γροθιές.
www.bnsports.gr