Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 0-1: Τρομερό τελείωμα του Φερνάντες! (video)

Με τρομερό τελείωμα του Μπρούνο Φερνάντες παίρνουν προβάδισμα οι «κόκκινοι διάβολοι»!

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο ολοκληρώνει το πρώτο ημίχρονο η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, που προηγείται απέναντι στην Κρίσταλ Πάλας, χάρη στον Μπρούνο Φερνάντες.

Με τρομερό τελείωμα του Μπρούνο Φερνάντες, πήρε προβάδισμα η ομάδα του Έρικ Τεν Χαγκ στο Σέλχαρστ Παρκ, ένα λεπτό πριν από τη λήξη του πρώτου μέρους.

Ο Πορτογάλος σημάδεψε το «γάμα» του Γουαίτα στο 44’ και η ομάδα του έκανε το 1-0, σκοράροντας στην εν λόγω έδρα, για πρώτη φορά μετά από 200+ αγωνιστικά λεπτά.