Ολυμπιακός Β' - Κηφισιά: Οριστική διακοπή, αποχώρησαν οι «ερυθρόλευκοι»

Άλλο ένα ματς της Super League 2 που γίνεται γνωιστός ο νικητής του αγώνα πριν τη λήξη του 90λεπτου.

Οριστική διακοπή μετά από 22’ παιχνιδιού στην αναμέτρηση του Ολυμπιακού Β’ με την Κηφισιά για τη 10η αγωνιστική της Super League 2. Οι φιλοξενούμενοι θα πάρουν τη νίκη στα χαρτιά με 3-0 και θα παραμείνουν στην κορυφή της βαθμολογίας.

Ένα παιχνίδι το οποίο είχε σαν τελευταία φάση, την απευθείαν κόκκινη κάρτα που δέχθηκε ο Κωστή, πράγμα το οποίο εξόργησε τους ανθρώπους και τους παίκτες του Ολυμπιακού οι οποίοι πήγαν κατευθείαν στα αποδυτήρια.

Λίγα λεπτά αργότερα, οι δύο ομάδες επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο, αλλά οι «ερυθρόλευκοι» όχι για να αγωνιστούν, καθώς μάζεψαν τα πράγματά τους και έφυγαν από το γήπεδο στο Ρέντη.