Παναθηναϊκός – Άρης 0-0: Γκολ με κόντρα ο Μπερνάρ, σταμάτησε τους πανηγυρισμούς ο VAR! (video)

Μπορεί ο Μπερνάρ να… νόμιζε πως σημείωσε το πρώτο του γκολ με την φανέλα του Παναθηναϊκού στο 65ο λεπτό του ματς με τον Άρη, όμως οι πανηγυρισμοί σταμάτησαν και ο VAR καταλόγισε φάουλ πάνω στον Ετέμπο!

Πίεζε, το έψαχνε και τελικά σκόραρε ο Παναθηναϊκός στο 65ο λεπτό απέναντι στον Άρη με μεγάλη δόση τύχης με σουτ του Μπερνάρ, αλλά το 1-0 αποτέλεσε άμεσα… παρελθόν, με παρέμβαση του VAR.

Το γκολ ακυρώθηκε για φάουλ του Βέρμπιτς στον Ετέμπο, το 0-0 παραμένει και ο Μπερνάρ εξακολουθεί να μην έχει ανοίξει λογαριασμό στην Ελλάδα.