Φούλαμ – Μπόρνμουθ 0-1: Τρομερή συνεργασία και προβάδισμα με τον Σολάνκε! (video)

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο μπαίνει στο ματς της 11ης αγωνιστικής της Premier League η Μπόρνμουθ, η οποία προηγείται από το 2ο λεπτό απέναντι στη Φούλαμ, χάρη στο υπέροχο γκολ του Σολάνκε.

Για ακόμη ένα ματς της Premier League, η Μπόρνμουθ θεωρείται αουτσάιντερ, αλλά εντυπωσιάζει άπαντες. Προηγείται με το ξεκίνημα απέναντι στη Φούλαμ, από το 2ο λεπτό, χάρη σε γκολ του Σολάνκε.

Οι φιλοξενούμενοι ολοκλήρωσαν υπέροχα μία καταπληκτική αντεπίθεση, με Μπίλινγκ και Σολάνκε να αλλάζουν τη μπάλα και τον τελευταίο να κάνει το 1-0 στο Κρέιβεν Κότατζ, χάρη στο 2ο γκολ του στην σεζόν.