Βικτόρια Πλζεν - Μπάγερν Μονάχου 0-4: «Ντόρτια» των Βαυαρών πριν το ημίχρονο! (video)

Σαν σε... προπόνηση η Μπάγερν Μονάχου προηγείται με 4-0 της Βικτόρια Πλζεν πριν καν συμπληρωθούν 45 λεπτά αγώνα!

Η Μπάγερν Μονάχου δείχνει σε ακόμα ένα ματς τα «δόντια» της, καθώς προηγείται στο 35' με 4-0 της Βικτόρια Πλζεν στην 4η αγωνιστική των ομίλων του Champions League

Πρώτος «χτύπησε» ο Σαντιό Μανέ στο 10', μετά από ωραία συνεργασία με τον Λέον Γκορέτσκα και έφτασε τα 26 γκολ στη διοργάνωση.

Τρία λεπτά αργότερα (13') ο Σανέ με μια διαγώνια μπαλιά, βρήκε αμαρκάριστο τον Κομάν, ο οποίος «έπαιξε» με τη μία για τον Μίλερ, που με πλασέ μέσα από τη μικρή περιοχή έκανε το 2-0.

Τον δείκτη του σκορ στο 4-0 ανέβασε ο Γκορέτσκα με δύο προσωπικά γκολ στο 25' και το 35'.