Μπορούσια Ντόρτμουντ - Μπάγερν Μονάχου 0-2: Η... οβίδα του Σανέ «κλειδώνει» το ματς για τους Βαυαρούς! (video)

Η Μπάγερν Μονάχου κάνει το 2-0 (08/10) κόντρα στην Μπορούσια Ντόρτμουντ στο 53ο λεπτό, με φοβερό σουτ του Λερόι Σανέ!
Προβάδισμα «ασφαλείας» απέκτησε η Μπάγερν Μονάχου κόντρα στην Μπορούσια Ντόρτμουντ, στη μεταξύ τους αναμέτρηση στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής της Bundesliga, μόλις οκτώ λεπτά μετά την έναρξη του 2ου ημιχρόνου (53').

Ο Λερόι Σανέ έγινε αποδέκτης μιας μπάλας εκτός περιοχής και με φοβερό σουτ από απόσταση περίπου 25 μέτρων, σκόραρε για τρίτο σερί ματς, ανεξαρτήτως διοργανώσεως.