Ομόνοια - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 1-2: Ράσφορντ και Μαρσιάλ φέρνουν τούμπα το ματς μέσα σε 10 λεπτά (video)

Δεν κατάφερε να κρατήσει για πολύ το προβάδισμά της η Ομόνοια, με τον Μάρκους Ράσφορντ να ισοφαρίζει για την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο 53' με φοβερό σουτ ενώ στο 63' ο Μαρσιάλ μόλις δύο λεπτά μετά την εισοδό του στο παιχνίδι έκανε την ολική ανατροπή για την ομάδα του.
Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ μπήκε πολύ δυνατά στο δεύτερο ημίχρονο στον αγώνα κόντρα στην Ομόνοια στο ΓΣΠ και μόλις στο 53' ο Μάρκους Ράσφορντ ισοφάρισε για την ομάδα του σε 1-1 με ένα άπιαστο σουτ.

Σαν να μην έφτανε αυτό για την κυπριακή ομάδα, στο 63' ο Μαρσιάλ, μόλις δύο λεπτά μετά την είσοδό του στον αγωνιστικό χώρο, θα γράψει το 2-1 με όμορφο σουτ.